Hakkımızda

Edremit Sevgi çiçekçilik olarak 1991 yılından itibaren "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile yola çıkarak, çeyrek asrı aşkın tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Güven, kalite ve hız konularına odaklanarak, teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip etmekte olup kalite politikamız gereği, müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Kesme (canlı) çiçek tanzim ve satışı, salon/ofis bitkileri, yapay çiçek tanzim ve satışı, bitki bakımı, kurumsal-özel gün organizasyonları süsleme ve dekorasyon hizmetlerinde sektöründe öncü ve aranan marka olmak yılların tecrübesi ve güvenilir hizmet politikamızın gurur verici sonucudur.

Edremit Sevgi Çiçekçilik olarak Vizyonumuz ;Müşterilerimizin çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olup,Balıkesir ilimizin Kuzey Ege sahil şeridinde bulunan tüm ilçe ve beldelere Online çiçek siparişinde Öncü ve tek firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Edremit Sevgi Çiçekçilik olarak Misyonumuz; Daima yenilik ve kalite politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmaktır. Bölgemizde öncülüğünü yaptığımız ve yılın 365 günü hizmet verdiğimiz online çiçek siparişinde aranan ve tercih edilen firma olma gücümüzü devam ettirmek her zaman sektörün bir numarası olmaktır.

Edremit Sevgi Çiçekçilik olarak Kalite Politikamız; Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, ürünlerimizin müşterilerimizi temsil ettiğinin bilincinde olarak her zaman mükemmel ürünler üretmekteyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektir.

Edremit Sevgi Çiçekçilik olarak Vazgeçilmez Değerlerimiz; Tüketici haklarına saygı ve müşteri memnuniyeti, kalite ve daima yenilik.

Edremit Sevgi Çiçekçilik

İletişim : 0(266) 3736860

           0(505) 4918382

           0(505) 5445368

 

Soğanyemez Mahallesi Yılmaz Akpınar Bulvarı

No:21 Edremit Balıkesir